תחומי התמחות

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך. לצורך זה קיים מסמך ייפוי כוח מתמשך אשר מאפשר לחולים רבים בישראל לדאוג לעתידם. 

למעשה, כל אדם יכול לבקש לערוך עבורו ייפוי כוח מתמשך גם כשהוא בריא וללא בעיות רפואיות, אך רוב המקרים של חתימה על ייפוי כוח מתמשך נוגעים לאנשים בעלי מוגבלויות או מחלות חשוכות מרפא.

עורך דין מוסמך לייפוי כוח מתמשך

בכדי להביא לכדי חתימה על ייפוי כוח מתמשך, חובה לפנות לעורך דין מורשה לייפוי כוח מתמשך אשר קיבל את הסמכתו לעסוק בתחום על-ידי משרד המשפטים. אם כן, לא כל עורך דין יכול לטפל בנושא רגיש זה וישנה חשיבות רבה לבדיקת עורך הדין העומד מולכם לפני ניסוח המסמך. המסמך למעשה דואג לעתיד של אדם ברגע ויגיע לאי יכולת לקבל החלטות. 

במסמך מופיעים פרטי האדם או האנשים אשר ינהלו את הנושאים הכלכליים, הבריאותיים וכל נושא אחר הרלוונטי לעורך המסמך ביום בו לא יכול לעשות זאת עבור עצמו.

המסמך הדואג לעתיד של אדם

למסמך ייפוי כוח מתמשך יש השלכות רבות הנוגעות לעתידו של האדם המבקש לחתום על מסמך זה. אם אתם מעוניינים לחתום על מסמך ייפוי כוח ולשים את העתיד שלכם בידי אנשים אחרים אשר אתם סומכים עליהם, חשוב שיהיה לכם ליווי וייעוץ משפטי מקצועי למסמך חשוב זה.

ניסוח מסמך ייפוי כוח מתמשך

משרד עורכי דין המקצועי בישראל בתחום ייפוי כוח מתמשך הוא משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’! עורך דין אביטל חורף, מייסד המשרד, הוא בעל הסמכה של משרד המשפטים לניסוח וטיפול במסמך ייפוי כוח מתמשך על כל היבטיו. עורך דין אביטל חורף מלווה לקוחות בנושא ייפוי כוח מתמשך בצורה סבלנית ואכפתית בכדי להגיע לניסוח הטוב ביותר מבחינה משפטית עבור אותו אדם.

עורך דין מורשה לייפוי כוח מתמשך – אביטל חורף

משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ מזמין אתכם לתאם פגישה כבר השבוע עם עורך הדין אביטל חורף ולהתחיל בתהליך ניסוח המסמך לייפוי כוח מתמשך בצורה הנכונה ביותר עבורכם וזאת בכדי להבטיח את העתיד שלכם כאשר כבר לא תוכלו לעשות זאת עבור עצמכם.

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.