תחומי התמחות

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה, ישנם תהליכים בירוקרטיים חשובים אשר היורשים צריכים לעבור על מנת להגיע לשלב החלוקה של העיזבון (רכוש, נכסים וכסף) בין היורשים החוקיים. 

מכיוון שמוות של אדם קרוב הוא גם נושא רגשי, חשוב שנושא הצוואות והירושות יפתר באופן מהיר ויעיל ובמקרים מסויימים גם באמצעות גישור וזאת על מנת לשמור על יחסים תקינים בין היורשים.

ניסוח ועריכת צוואות

כאשר אדם מעוניין להכין צוואה בקירוב לפני מותו או בכל שלב בגיר בחייו, הוא יכול לעשות זאת בצורה מסודרת עם עורך דין מומחה לירושות וצוואות. עורך הדין ינסח את הצוואה בהתאם לדרישות של בעל הצוואה ויערוך אותה באופן הנכון ביותר מבחינה משפטית על מנת שתהווה בסיס מוצק ויציב לחלוקת העיזבון ליורשים החוקיים לאחר פטירתו של בעל הצוואה.

הוצאת צו ירושה על-ידי עורך דין

כאשר אדם נפטר והשאיר אחריו עיזבון ללא צוואה, יש צורך להוציא צו ירושה מהרשם לענייני ירושה, הנחשב לגוף הממשלתי אשר יכול לאשר מסמך רשמי זה. עורך דין לענייני ירושות וצוואות מלווה את היורשים בתהליך הבירוקרטי להוצאת צו ירושה על מנת להביא לחלוקת העיזבון בהקדם.

ניהול עיזבון – כספים, רכוש ונדל”ן

אחד מהתפקידים החשובים ביותר של עורך דין ירושות וצוואות הוא לנהל עיזבון של אדם נפטר. ניהול עיזבון מאפשר לבצע את חלוקת הרכוש, הנכסים והכסף בצורה נכונה, חוקית ומסודרת. 

כאשר ישנם נכסים הרשומים על מספר אנשים או נמצאים בשעבוד או בתהליכי התחדשות עירונית, זה המקום של עורך הדין לענייני ירושה לפתור את הבעיות המשפטיות המכשילות את האפשרות לחלוקת העיזבון.

משרד עורכי דין צוואות וירושות אביטל חורף ושות’

אחד ממשרדי עורכי הדין הטובים בארץ בתחום הירושות והצוואות הוא משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’! משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ מטפל בתיקי ירושות וצוואות של מאות לקוחות בכל שנה ומסייע להם להגיע לחלוקת העיזבון בצורה המהירה והיעילה ביותר. 

בנוסף, צוות עורכי הדין של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’, מעניק שירותי גישור ליורשים במקרים של סכסוכים והתנגדויות לצו קיום צוואה.

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.