תחומי התמחות

עינייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות. ליווי משפטי לענייני משפחה רלוונטי במקרים של גירושין, טיפול בצוואות וירושות, קביעת דמי מזונות, משמורת על הילדים ובכל נושא משפטי בתוך המסגרת המשפחתית המצומצמת והמורחבת.

ייעוץ וליווי משפטי לדיני משפחה

ליווי משפטי לדיני משפחה יכול לכלול ייעוץ בנוגע להסכמים הנוגעים לתחום המשפחה כגון חוזי ממון, הסכם חיים משותפים, ייפוי כוח מתמשך ובכל חוזה הנוגע לענייני המשפחה. בנוסף לכך, הליווי המשפטי יכול לכלול גם ייצוג משפטי בבית המשפט בנוגע להפרת חוזה בדיני המשפחה, סכסוך משפחתי ותביעות בנוגע לירושות, צוואות וגירושין.

גישור לגירושין עם עורך דין מקצועי

בתי המשפט בישראל מלאים בתיקים פתוחים בנוגע לגירושין ואחת התקנות אשר המדינה העבירה, בכדי להביא להפחתת העומס על בתי המשפט בנושא גירושין, היא החובה לגשת לגישור לפני ההגעה לערכאות המשפטיות. החלטה זו נחלה הצלחה רבה ואכן הפחיתה את כמות התביעות ההדדיות בבתי המשפט אצל זוגות בתהליך גירושין. גישור לגירושין מומלץ לבצע דרך משרד עורכי דין מקצועי המומחה בתחום הגישור בדיני משפחה (המגשר גם במקרים של סכסוכים משפחתיים).

פנייה לעורך דין בתחום המשפחה

בכדי שתוכלו לקבל את הליווי המשפטי המקצועי ביותר למקרה שלכם, כדאי שתפנו כבר עכשיו למשרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ הנחשב לאחד ממשרד עורכי דין המובילים כיום בישראל בתחום דיני המשפחה. צוות משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ הוא בעל ידע נרחב בתחום הגישור לענייני משפחה ומסייע ללקוחות רבים להגיע להסכמה על-ידי חתימה על הסכם גישור בכתב על מנת לא להגיע לדיונים בבית המשפט.

משרד עו”ד לענייני משפחה אביטל חורף ושות’

לתיאום פגישה עם עורך דין מומחה לענייני משפחה של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’, מלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר המשרד ונציג המשרד ייצור איתכם קשר בהקדם לקביעת מועד המתאים לכם ביותר לפגישה. צוות המשרד יסייע לכם לטפל במקרה המשפטי שלכם באדיבות ובסבלנות רבה לאורך כל הדרך.

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.