לייעוץ חינם חייגו

תחומי התמחות

עינייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות. ליווי משפטי לענייני משפחה רלוונטי במקרים של גירושין, טיפול בצוואות וירושות, קביעת דמי מזונות, משמורת על הילדים ובכל נושא משפטי בתוך המסגרת המשפחתית המצומצמת והמורחבת.

ייעוץ וליווי משפטי לדיני משפחה

ליווי משפטי לדיני משפחה יכול לכלול ייעוץ בנוגע להסכמים הנוגעים לתחום המשפחה כגון חוזי ממון, הסכם חיים משותפים, ייפוי כוח מתמשך ובכל חוזה הנוגע לענייני המשפחה. בנוסף לכך, הליווי המשפטי יכול לכלול גם ייצוג משפטי בבית המשפט בנוגע להפרת חוזה בדיני המשפחה, סכסוך משפחתי ותביעות בנוגע לירושות, צוואות וגירושין.

גישור לגירושין עם עורך דין מקצועי

בתי המשפט בישראל מלאים בתיקים פתוחים בנוגע לגירושין ואחת התקנות אשר המדינה העבירה, בכדי להביא להפחתת העומס על בתי המשפט בנושא גירושין, היא החובה לגשת לגישור לפני ההגעה לערכאות המשפטיות. החלטה זו נחלה הצלחה רבה ואכן הפחיתה את כמות התביעות ההדדיות בבתי המשפט אצל זוגות בתהליך גירושין. גישור לגירושין מומלץ לבצע דרך משרד עורכי דין מקצועי המומחה בתחום הגישור בדיני משפחה (המגשר גם במקרים של סכסוכים משפחתיים).

פנייה לעורך דין בתחום המשפחה

בכדי שתוכלו לקבל את הליווי המשפטי המקצועי ביותר למקרה שלכם, כדאי שתפנו כבר עכשיו למשרד עורכי דין אביטל חורף ושות' הנחשב לאחד ממשרד עורכי דין המובילים כיום בישראל בתחום דיני המשפחה. צוות משרד עורכי דין אביטל חורף ושות' הוא בעל ידע נרחב בתחום הגישור לענייני משפחה ומסייע ללקוחות רבים להגיע להסכמה על-ידי חתימה על הסכם גישור בכתב על מנת לא להגיע לדיונים בבית המשפט.

משרד עו"ד לענייני משפחה אביטל חורף ושות'

לתיאום פגישה עם עורך דין מומחה לענייני משפחה של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות', מלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר המשרד ונציג המשרד ייצור איתכם קשר בהקדם לקביעת מועד המתאים לכם ביותר לפגישה. צוות המשרד יסייע לכם לטפל במקרה המשפטי שלכם באדיבות ובסבלנות רבה לאורך כל הדרך.

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.

תפריט ניווט

MENU

צריכים הכוונה? אני כאן כדי לעזור.

מלאו את הפרטים הבאים ואצור קשר עוד היום.
(שיחת הייעוץ ללא עלות)

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.