תחומי התמחות

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד כאשר בכל נושא ישנם תתי נושאים הנוגעים לאותו תחום. 

אדם פרטי או חברה, הדורשים לקבל ייעוץ וליווי משפטי בתחום הדין האזרחי, יכולים לפנות לעו”ד אזרחי אשר ילווה אותם לצורך ניסוח חוזים, הגשת תביעות, הגנה משפטית, טיפול בירושות וצוואות, גירושין ונושאים רבים הנכללים בתוך מעטפת הדין האזרחי בישראל.

עורך דין לדיני משפחה

אחד התחומים בדין האזרחי אשר מעסיקים את בתי המשפט באופן המביא לעומס רב על המערכת המשפטית הוא תחום דיני משפחה. תחום דיני המשפחה כולל בתוכו את דיני הגירושין ודיני הירושות והטיפול בהם כיום הוא בצמיחה בלתי פוסקת. 

העומס על בתי המשפט בנוגע לענייני משפחה, הביא לכך שמשנת 2016 בתי משפט השלום בישראל הם האחראים הבלעדיים על טיפול בתיקים בנוגע לדיני משפחה. עורך דין לדיני משפחה אם כן, מייצג את לקוחותיו בבית המשפט השלום ומספק להם ייעוץ וליווי משפטי לאורך כל הדיונים בבית המשפט.

ייעוץ משפטי דיני קניין וזכויות רכוש

תחום דיני קניין וזכויות רכוש גם הם כאמור נוגעים לדין האזרחי והם כוללים תקנות וחוקים המתייחסים לרכוש של אדם פרטי, חברות ותאגידים. טיפול משפטי בנוגע לדיני קניין רלוונטי גם בתיקים משפטיים בתחום הירושות והצוואות.

ייצוג משפטי בדיני נזיקין וחוזים

ניסוח חוזים, ניסוח כתב תביעה וניסוח כתב הגנה מתבצעים על-ידי עורך דין מומחה בדיני חוזים הנוגעים למשפט האזרחי. במקרים של הגשת תביעה נגד אדם פרטי או חברה ובמקרים של הגנה משפטית, חשוב לפנות לליווי משפטי מקצועי בכדי לקבל ייצוג הולם לדיונים בבית המשפט.

עו”ד אזרחי של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’

בכדי לקבל ליווי משפטי בתחום הדין האזרחי, מומלץ לפנות לעו”ד אזרחי מומחה בעל ניסיון בטיפול בתיקים משפטיים הנוגעים לתחומים הרבים הנכללים בדין האזרחי. משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ נחשב למשרד המוביל בישראל בתחום הדין האזרחי בדגש על דיני משפחה. המשרד מנוהל על-ידי עורך הדין אביטל חורף הנחשב לעילוי בתחום ומלווה מאות לקוחות בכל שנה בתחום הדין האזרחי מכל רחבי הארץ.

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.