לייעוץ חינם חייגו

משמורת

שלום, כאן עו”ד המתמחה בענייני משמורת. אין ספק שנושא מזונות בין בני זוג אשר נפרדו או התרגשו הינו מורכב ורגיש. בהתאם לכך, ברגעים האלו בדיוק, אני כאן בשבילך, עם הניסיון, המקצועיות והמון אמפתיה.

>

משמורת

עו"ד לענייני משמורת בירושלים

עו"ד לענייני משמורת בירושלים הוא כמו רופא המשפחה שלכם בירושלים או בכל מקום אחר. אתם מגיעים אליו במצבים קשים, ברגעי משבר ותפקידו הוא לאבחן את הסיטואציה מבחינה מקצועית, להקל על התהליך ולהציע פתרון שיהיה מכובד וראוי לשני הצדדים.

עו"ד לענייני משמורת בירושלים צריך להיות רגיש למצב המורכב שבו נתונה המשפחה. הליכי גירושין הם הליכים מאתגרים עבור כל הצדדים המעורבים בתהליך, אך כאשר יש ילדים המעורבים בתהליך, המצב מאתגר ורגיש הרבה יותר.

כעורך דין מקצועי ומנוסה, אומר עו"ד אביטל חורף, אני יכול לעזור לכם לצאת ממצבים מורכבים ומסובכים בצורה יעילה ומכובדת. השאיפה המשותפת שלנו היא להביא את שני הצדדים להסכמות ולאפשר המשך של חיי משפחה תקינים גם ביום שאחרי הסכסוך המשפחתי. ליווי אישי על ידי עורך דין לענייני משמורת משותפת בירושלים יביא לתוצאות הטובות ביותר בהתאם לנתונים הייחודיים של כל משפחה.

כעורך דין לענייני משמורת בירושלים, אני עושה את כל המאמצים, אומר עורך הדין חורף, לשמור על רוח טובה עד כמה שאפשר. בעריכת הסכם לענייני משמורת מתעוררות בעיות ושאלות רבות כמו כמה זמן משמורת יקבל כל אחד מההורים, מה יהיה גובה דמי המזונות, מי יזכה בהטבות המגיעות להורים בגין גידול הילדים כמו נקודות זיכוי במס הכנסה, קצבת ילדים ועוד.

סיוע וליווי של עו"ד לענייני משמורת בתל אביב או בירושלים יסייעו לפשט את ההליכים ולחתום על הסכם ללא מחלוקות ומריבות מכוערות העלולות לפגוע בהורים וגם בילדים.

 מהי משמורת ומהן סוגי המשמורות?

בישראל יש שתי אפשרויות מרכזיות למשמורת על הילדים, האפשרות הראשונה היא שאחד מההורים יהיה ההורה המשמורן והאפשרות השנייה היא משמורת משותפת.

כאשר אחד מההורים יהיה ההורה המשמורן, הילדים יהיו אצלו רוב הזמן וההורה השני יקבל הסדרי ראייה, הסדרים שיאפשר לו להיות עם הילדים בזמנים קבועים בהתאם להסכם הנחתם בין ההורים.

במשמורת משותפת שני ההורים שותפים שווים בטיפולם וגידולם של הילדים והם חולקים זמני שהות שווים עם הילדים.

בבחירת סוג המשמורת טובת הילד צריכה להיות במקום הראשון. וכאשר שני ההורים מבינים את זה, אומר עו"ד חורף – עו"ד לענייני משמורת בירושלים- קל יותר להגיע להסכם טוב שיענה בעיקר על הצרכים של הילדים וייתן גם מענה לציפיות של ההורים.

 לבחירה של עורך הדין משמעות והשפעה רבה על התנהלות התיק, על האווירה ועל הפיכת ההליך למוצלח ומהיר. אינספור לקוחות מודים לעורך הדין אביטל חורף על הטיפול המסור והמקצועי ועל התוצאות הנהדרות.

הנה כמה דברים מלקוחותיו:

יוסף בן חמו:

"תודה רבה רבה על שירות ממש טוב יחס לכל דבר קטן בשביל להגיע לגדול.. אהבתי את הגישה אהבתי איך הכל התנהל בצורה מסודרת וברורה לפרטי פרטים אני בנאדם שחשוב לו מאוד הסדר וכאן היה לי את זה ואני שמח אז תודה רבה על הכל מאוד עזרתם לי כל הצוות שם מענה תמיד מהר להכל מעריך מאוד את הכל ..וההמלצות כבר התחילו"

גלית:

"אביטל איש יקר ואהוב,😉
רציתי לומר תודה ענקית על הסבלנות, האוזן הקשבת, המסירות, הדאגה, האכפתיות, היעילות, החוכמה, החברותיות, הכייף, הרצון הטוב, הראש הגדול ובעיקר הנשמה.
תודה על מי שאתה ומה שאתה.
אמא ואבא יצאו בהרגשה מאד מאד טובה, בטוחה ונינוחה.
חשוב לי לומר שאני הכי מעריכה בעולם את העובדה שלמרות שהילד חולה בכ״ז קיימת את הפגישה כי היה לי מספיק חשוב ובנוכחותו. לא מובן מאליו.
וכעת ברשותך תרשה לי לומר אוהבת ומעריכה מלא, גלית"

 אנו ממליצים בחום על עו"ד אביטל חורף, עו"ד לענייני משפחה בירושלים וגם בתל אביב.

לקוחות משתפים

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.

תפריט ניווט

MENU

צריכים הכוונה? אני כאן כדי לעזור.

מלאו את הפרטים הבאים ואצור קשר עוד היום.
(שיחת הייעוץ ללא עלות)

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.