אין ספק כי משמורת משותפת בגיל הרך הינו תחום מורכב ורגיש במיוחד. ברוב המקרים, משמורת משותפת בגיל הרך ניתנת באופן אוטומטי לאם, עד אשר הילד בן 6. אך בשנים האחרונות, ניתן לראות כי בתי משפט רבים פוסקים בסופו של יום לטובת הילד, גם אם הוא מתחת לגיל שש. כאמור, משמורת משותפת בגיל הרך הינו נושא שעבר כבר גילגולים בשנים האחרונות בארץ, אך בכל מקרה, חשוב ומומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, על מנת לקבל ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך. אביטל חורף משרד עורכי דין הינו משרד עורכי דין בוטיק, בעל ניסיון רב שנים, מוניטין וידע רב בתחום דיני משפחה. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לקהל לקוחות רחב, שירותים בתחום, בדגש על הסדרי ראייה בגיל הרך, משמורת משותפת, ועוד.

מה היא משמורת משותפת?

בשונה מהנושא של הסדרי ראייה בגיל הרך, משמורת משותפת הינה למעשה הסדר משפטי בין שני ההורים, אשר נועד להגדיר את חלוקת הזמנים עם הילדים. אין ספק כי מדובר בנושא מעט רגיש עבור שני הצדדים, לכן, ליווי מצד איש מקצוע המתמחה בתחום, יכול בהחלט לעזור ולהפוך את כל התהליך לאפקטיבי, קצר ונכון יותר. כמובן כי תנאי היסוד לתוצאה מיטבית הוא הסכמה של שני ההורים, גם לאחר הפרידה. תנאי מהותי וחשוב נוסף הוא תקשורת בין שני הצדדים. כאשר ההורים מצליחים לשמור על תקשורת נכונה ומכבדת, התהליך הינו קצר ונעים יותר, וכך ניתן גם לחסוך הליכים משפטיים מסורבלים וארוכים. אך המציאות הינה מורכבת יותר, וניתן לראות כי פעמים רבות כן מתקיימים חילוקי דעות בין ההורים, מה שמחייב פנייה בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום. שירותו של איש מקצוע יכול לעזור לכם להגיע לעמק השווה, תוך מינימום ריבים ומאמצים.

אך ורק משרד מקצועי המתמחה בדיני משפחה

כאמור, קיימת חשיבות אדירה ומהותית לפנייה שלכם למשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה. אל תתפשרו על איכות, ניסיון, מקצועיות ומוניטין. כמו כן, תקראו חוות דעת והמלצות מלקוחות קיימים ולקוחות קודמים, על מנת לגבש דעה. כמובן כי סקר שוק רחב וקצר יכול לעזור לכם רבות, כך שתוכלו בסופו של יום, לבחור אך ורק במשרד האיכותי והאמין ביותר, כזה שיעזור לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר. אביטל חורף משרד עורכי דין גאה להחזיק בניסיון ומוניטין רבי שנים, אשר מאפשרים למשרד להבטיח לכל לקוח את השירות הטוב, המקצועי והאפקטיבי ביותר.