תחומי התמחות

חדלות פירעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל. כאשר אדם מגיע למצב כזה, מוסדרים חובותיו לנושיו באמצעות תיווכו של רשם ההוצאה לפועל אם מדובר בחוב שנע בין 50,000-150,000 ₪ או דרך בית המשפט. 

כך או כך נפרשים חובותיו באמצעות הסדר תשלומים נוח שנקבע, המאפשר לו להחזיר סכום חודשי מתקבל על הדעת מבחינת יכולותיו הכלכליות עד להחזרם המלא של החובות. מצב של חדלות פירעון מוכרז כאשר החייב לא מסוגל לעמוד גם בהסדר התשלומים הנוח שנקבע לו, באמצעות הגשת בקשה מצדו.

כיצד מתבצע הליך של חדלות פירעון?

כאמור, כאשר החייב לא מסוגל לעמוד בתשלומים החודשיים שנקבעו לו, עליו להגיש בקשה ללשכת ההוצאה לפועל. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי על ידי מילוי טופס מתאים, אך ההמלצה הגורפת היא להיעזר בשירותי עורך דין חדלות פירעון בתל אביב אם אתה תושב המרכז או עורך דין חדלות פירעון בירושלים אם אתה תושב הבירה וסביבותיה, ובכל מקרה חשוב שעורך הדין יהיה מומחה בתחום ובעל ניסיון רב. ייצוג על ידי עורך דין באופן מקצועי ומיומן יאפשר לך כחייב לקבל את תנאי ההחזר הטובים ביותר שניתן להשיג עבורך שיובילו אותך צעד אחר צעד לקראת ההפטר המיוחל.

מתי לגיטימי להגיש בקשת חדלות פירעון?

כאשר סך חובותיו של החייב גבוה מערך כל נכסיו- כסף המופקד בבנק, נכסי נדל”ן ו/או כל רכוש אחר, ורמת הכנסתו החודשית לא מאפשרת לו לעמוד בתשלומים שנקבעו לו, האופציה העומדת לרשותו היא הגשת בקשה להקטנת סכום החוב הכולל, או במלים אחרות- חדלות פירעון. 

כאמור, מומלץ ביותר לבצע את ההליך בסיוע עורך דין המתמחה בתחום. ההליך הזה כדאי בסופו של דבר גם לנושים למרות שבמבט ראשון הדבר לא נראה כך, היות שעדיף מצב של החזר חובות כלשהו על פני מצב של אי החזר מוחלט שלהם.

פושטים רגל? פנו עוד היום לעורך דין

אנו, משרד עורכי הדין בראשותו של אביטל חורף, עורך דין מוסמך ומגשר, מתמחה בדיני משפחה, מנהלי, מקרקעין, ואזרחי, מציע לכם שירות אמין ומקצועי מהשורה הראשונה, בעל ניסיון רב בתחומים רבים וגם בתחום פשיטות הרגל וכל ההליכים הכרוכים בהן. במשרד של אביטל חורף נקשיב לכם, נלמד לעומק את מצבכם ויכולותיכם ונסייע לכם להגיע לסופו הטוב של הסיפור הלא פשוט שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם.

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.