לייעוץ חינם חייגו

תחומי התמחות

חדלות פירעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל. כאשר אדם מגיע למצב כזה, מוסדרים חובותיו לנושיו באמצעות תיווכו של רשם ההוצאה לפועל אם מדובר בחוב שנע בין 50,000-150,000 ₪ או דרך בית המשפט. 

כך או כך נפרשים חובותיו באמצעות הסדר תשלומים נוח שנקבע, המאפשר לו להחזיר סכום חודשי מתקבל על הדעת מבחינת יכולותיו הכלכליות עד להחזרם המלא של החובות. מצב של חדלות פירעון מוכרז כאשר החייב לא מסוגל לעמוד גם בהסדר התשלומים הנוח שנקבע לו, באמצעות הגשת בקשה מצדו.

כיצד מתבצע הליך של חדלות פירעון?

כאמור, כאשר החייב לא מסוגל לעמוד בתשלומים החודשיים שנקבעו לו, עליו להגיש בקשה ללשכת ההוצאה לפועל. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי על ידי מילוי טופס מתאים, אך ההמלצה הגורפת היא להיעזר בשירותי עורך דין חדלות פירעון בתל אביב אם אתה תושב המרכז או עורך דין חדלות פירעון בירושלים אם אתה תושב הבירה וסביבותיה, ובכל מקרה חשוב שעורך הדין יהיה מומחה בתחום ובעל ניסיון רב. ייצוג על ידי עורך דין באופן מקצועי ומיומן יאפשר לך כחייב לקבל את תנאי ההחזר הטובים ביותר שניתן להשיג עבורך שיובילו אותך צעד אחר צעד לקראת ההפטר המיוחל.

מתי לגיטימי להגיש בקשת חדלות פירעון?

כאשר סך חובותיו של החייב גבוה מערך כל נכסיו- כסף המופקד בבנק, נכסי נדל"ן ו/או כל רכוש אחר, ורמת הכנסתו החודשית לא מאפשרת לו לעמוד בתשלומים שנקבעו לו, האופציה העומדת לרשותו היא הגשת בקשה להקטנת סכום החוב הכולל, או במלים אחרות- חדלות פירעון. 

כאמור, מומלץ ביותר לבצע את ההליך בסיוע עורך דין המתמחה בתחום. ההליך הזה כדאי בסופו של דבר גם לנושים למרות שבמבט ראשון הדבר לא נראה כך, היות שעדיף מצב של החזר חובות כלשהו על פני מצב של אי החזר מוחלט שלהם.

פושטים רגל? פנו עוד היום לעורך דין

אנו, משרד עורכי הדין בראשותו של אביטל חורף, עורך דין מוסמך ומגשר, מתמחה בדיני משפחה, מנהלי, מקרקעין, ואזרחי, מציע לכם שירות אמין ומקצועי מהשורה הראשונה, בעל ניסיון רב בתחומים רבים וגם בתחום פשיטות הרגל וכל ההליכים הכרוכים בהן. במשרד של אביטל חורף נקשיב לכם, נלמד לעומק את מצבכם ויכולותיכם ונסייע לכם להגיע לסופו הטוב של הסיפור הלא פשוט שלכם. נשמח לעמוד לשירותכם.

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.

תפריט ניווט

MENU

צריכים הכוונה? אני כאן כדי לעזור.

מלאו את הפרטים הבאים ואצור קשר עוד היום.
(שיחת הייעוץ ללא עלות)

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.