לייעוץ חינם חייגו

עורך-הדין הנכון
לדיני משפחה

שלום, כאן עו”ד אביטל חורף. אני מבין שגירושין ובעיות במשפחה הם תהליך לא פשוט, ורגעים האלו בדיוק, אני כאן בשבילך, עם הניסיון, המקצועיות והמון אמפתיה

>

דיני משפחה

פתיחת הליכי
גירושין

לפרטים נוספים >

חלוקת רכוש
בגירושין

לפרטים נוספים >

תביעת מזונות
ילדים

לפרטים נוספים >

משמורת והסדרי ראייה בין הורים

לפרטים נוספים >

ייצוג וליווי
בבית משפט

לפרטים נוספים >

עו"ד לענייני משפחה בירושלים – אביטל חורף

כמו בכל מקום, גם בעיר ירושלים, כשהתא המשפחתי מתפרק, אנחנו עומדים לפני עתיד לא ברור ומלא בחששות. זוהי תקופה מטלטלת שבה אנחנו זקוקים ליד תומכת ויציבה שתעזור לנו לחצות את הגשר אל החיים החדשים, זקוקים לעו"ד לענייני משפחה בירושלים.

עורך הדין אביטל חורף, עו"ד לענייני משפחה בירושלים, מבין את המצב העדין והשברירי שבו אתם נמצאים והוא נמצא שם בשבילכם עם מקסימום אמפתיה ורגישות ובעיקר עם הרבה סבלנות.

במשרדים של עורך הדין חורף, בירושלים ובתל אביב, נותנים מענה לכל הסוגיות בענייני משפחה, ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני, הסכמי ממון, משמורת, משמורת משותפת, מזונות ילדים, אפוטרופסות, ידועה בציבור, ייפוי כוח מתמשך, הסכם טרום נישואין, צוואות וירושות, פירוק שיתוף, חלוקת רכוש, גישור גירושין ועוד.

אני לא מבטיח ללקוחות שלי זכייה של מאה אחוז הצלחה בהליכים, אומר עו"ד חורף – עו"ד לענייני משפחה  בירושלים– אבל אני מבטיח ללקוחות שלי שאני אלחם עבורם על הצדק!

למה כדאי גם לכם לבחור בי כעו"ד לענייני משפחה בירושלים?

תחום דיני המשפחה ובפרט ענייני הגירושין נחשב לתחום מורכב בשל הצורך בידע מקצועי רב ובעדכונים ובשל הרגישות הרבה של התחום המתערב בחיי המשפחה השבריריים ומשפיע על המשך החיים. לבחירה נכונה של עו"ד לענייני משפחה בירושלים יש משמעות קריטית בכל הליך הקשור בענייני משפחה. טיפול מקצועי ועצות פרקטיות יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

בקיאות וניסיון בתחום – טיפלתי באינספור מקרים בתחום ענייני המשפחה וצברתי ניסיון וידע רב. הודות לידע ולניסיון אני אדע לטפל בכל מקרה בצורה המיטבית, מתוך הבנה ויצירתיות ובמינימום של טעויות.

מקצועיות לצד חדשנות – השנים האחרונות הביאו לשינויים והתפתחויות במבנה המשפחתי. רבים מאתנו התרחקו מהתא המשפחתי המסורתי וחיים יחד כידועים בציבור, הורים החולקים הורות משותפת בלי להיות בני זוג, חיבורים בין בני זוג מאותו המין, חתימה על הסכמי ממון ועוד. לכל השינויים האלו יש השפעה על  הסוגיות השונות העלולות להתעורר. כעו"ד לענייני משפחה מוטלת עליי החובה להתעדכן בפסיקה החדשה ולהיות ער למציאות המשתנה.

זמינות – אני מבין את המורכבות ואת הלחץ המלווים את הלקוחות שלי בכל הקשור לענייני משפחה, ולכן אני זמין עבורם באופן מלא. על כל שאלה, על כל בעיה ובכל מצב חירום או במצבי לחץ אני פנוי לשמוע, לענות ולתמוך.

יחס אישי – הליכים העוסקים בענייני משפחה והליך גירושין בפרט הם הליכים מורכבים מאד מבחינה רגשית. בשל כך אני מלווה את הלקוחות שלי ברגישות מתוך הבנה של המצב ומלווה את התהליך בדרך נעימה ורגועה.

אני עומד על הזכויות של הלקוחות שלי ונלחם למענם, אך יחד עם זאת אני לא מלבה את האש, לא מעודד לצאת למלחמות ולא מעמיק את הסכסוך כדי לא להעצים את הקשיים של התהליך וכדי לא למשוך את התהליך ולבזבז זמן יקר.

בחרתם בעורך דין אביטל חורף כעורך דין לענייני משפחה בירושלים, אתם תיהנו מיחס של חבר וממקצועיות של עורך דין.

תפריט ניווט

MENU

צריכים הכוונה? אני כאן כדי לעזור.

מלאו את הפרטים הבאים ואצור קשר עוד היום.
(שיחת הייעוץ ללא עלות)

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.