תחומי התמחות

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל”ן. סכסוכים על רקע דיני מקרקעין יכולים להתקיים אצל חברות, בתי עסק, גופים ציבוריים, גופים ממשלתיים ואצל אנשים פרטיים ולמעשה יכולה להתרחש אצל כמעט כל אחד בכל עסקה הקשורה לנדל”ן. 

ליווי משפטי במקרה זה הוא חיוני וחשוב שיתבצע על-ידי עורך דין מומחה בתחום מורכב זה.

סכסוכים בתחום המקרקעין

חברות, בעלי עסק ואנשים פרטיים הנמצאים בסכסוך בנוגע לזכויות על מקרקעין, השקעות, שכירות, קנייה ומכירה, יכולים להעביר את הטיפול בסכסוך למשרד עורכי דין בתחום המקרקעין המתמחה בגישור! במקרים רבים, גישור בנושא מקרקעין יכול לפתור את עניין הסכסוך ללא צורך בפנייה לערכאות משפטיות. 

כך למעשה ניתן לחסוך ל-2 הצדדים את ההוצאות המשפטיות הכרוכות בייצוג בבית המשפט.

ליטיגציה אזרחית בתחום הנדל”ן

תחום הליטיגציה בישראל אינו מוסדר כמו בשאר מדינות העולם ובעיקר במדינות המערב אך הוא חשוב ביותר לכל דיון בבית המשפט. תחום הליטיגציה מתייחס לאומנות הייצוג בבית המשפט ולהתנהלות של עורך דין בעת הייצוג של הלקוח שלו בבית המשפט. משרד עורכי דין מקצועי מספק שירותי ליטיגציה אזרחית אשר מסייעים ללקוח בצורה אופטימלית בהתמודדות עם נושאים רבים כולל דיני המקרקעין והנדל”ן.

פנייה למשרד עו”ד בתחום המקרקעין

את הליווי המשפטי הטוב ביותר בתחום המקרקעין, ניתן לקבל דרך משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’! משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ מלווה לקוחות מכל רחבי הארץ בתחום דיני המקרקעין לכל פעולה משפטית רלוונטית כגון ניסוח ועריכת חוזי מכר, בדיקת חוזים, הגשת תביעות נגד קבלנים, מתן הגנה משפטית מתביעות בנושא נדל”ן ורישום נכס בטאבו כשלב סופי בעסקת נדל”ן.

ליווי משפטי לתביעות מקרקעין של משרד עו”ד אביטל חורף

הצוות המקצועי של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות’ יעניק לכם ייעוץ וליווי משפטי ושירותי גישור לכל מקרה הנוגע לדיני מקרקעין, ויספק לכם את כל המידע המשפטי העדכני ביותר הרלוונטי למקרה שלכם. 

אם אתם צריכים ליווי וייצוג משפטי בנושא מקרקעין, זה הזמן ליצור קשר טלפונית עם צוות המשרד ולתאם פגישה עם עורך דין מקרקעין מומחה!

072-3360962

sec@lawdin.co.il

תחומי התמחות

מנצחים בשבילך

דיירות מוגנת

מחפשים עורך דין שיסייע לכם בעסקה של דמי מפתח? הגעתם למקום הנכון. עורך דין אביטל חורף הוא עורך דין מוסמך בעל ניסיון רב בעסקאות מכר.

1

משפט אזרחי

הדין האזרחי מתייחס למקרים משפטיים של אנשים פרטיים וחברות בנושאים הנוגעים למשפחה, זכויות רכוש, חוזים, ונזיקין. תחום המשפט האזרחי הוא רחב מאוד.

1

דיני מקרקעין

תחום המקרקעין הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר בישראל וכולל אלפי תקדימים למקרים רבים הכוללים קנייה, מכירה, השכרה והשקעות בנדל"ן.

2

ענייני משפחה

דיני המשפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטים כמעט לכל אחד מאיתנו בשלבים רבים במהלך החיים בין אם זה לצורך נישואים, גירושין ובין אם זה לצורכי ירושות וצוואות.

3

צוואות וירושות

אחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר הוא נושא צוואות וירושות. כאשר אדם נפטר והותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה או כאשר הוא אינו הותיר צוואה.

5

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה.

4

ייפוי כוח מתמשך

כאשר אדם מעל גיל 18 סובל ממחלה סופנית או מחלה פרוגרסיבית ומעוניין להבטיח את עתידו, יש לו אפשרות להעביר את הטיפול הבריאותי, הכלכלי והתפקודי לידי אדם אחר עליו הוא סומך.

6

חדלות פרעון

השנה האחרונה הביאה אתה נפילה כלכלית של הרבה מאד שכירים ועצמאיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם לפני כן הגיעו לא מעט אנשים למצב של צבירת חובות והוכרזו כפושטי רגל.

7

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.