לייעוץ חינם חייגו

תחומי התמחות

גירושין

ההחלטה של בני זוג להתגרש היא החלטה לא פשוטה בעיקר כאשר יש ילדים משותפים לבני הזוג. אחוז המתגרשים בישראל עולה בכל שנה ותקופת משבר מגיפת הקורונה הביאה לעלייה ניכרת במספר הזוגות המתגרשים בישראל. תהליך הגירושין מרתיע הרבה זוגות וחלקם מוותרים על התהליך וממשיכים בזוגיות שאינה טובה ל-2 הצדדים. 

חשוב לדעת כי תהליך הגירושין היום הוא מוסדר יותר מבעבר והידע והניסיון, אשר נצבר בבתי המשפט ואצל עורכי הדין בתחום, מאפשר טיפול יעיל יותר וקיצור התהליך.

גישור לגירושין עם עורך דין

היום כל זוג בישראל המחליט להתגרש, מחוייב לעבור תהליך גישור לפני הגעה לערכאות משפטיות. כלומר, בני זוג המעוניינים להתגרש מחוייבים לבדוק את האופציה להגעה להסכם גירושין אשר יביא לסיום התהליך ללא תביעות הדדיות מ-2 הצדדים. 

מבחינה טכנית ואף מבחינה רגשית, זהו אכן התהליך הנכון ביותר אך לא כל הזוגות מצליחים להגיע להסכמה בתהליך הגישור. לכן חשוב שתהליך הגישור יתבצע על-ידי עורך דין מומחה בתחום עם ניסיון רב בניהול תהליכי גישור לגירושין.

ליווי משפטי לבני זוג גרושים

נושא הגירושין הוא מורכב ביותר ואינו נוגע אך ורק לרגע בו הזוג מתגרש. בני זוג גרושים מוצאים את עצמם לאחר כמה שנים בסטטוס אחר, בין אם זה מבחינה אישית ובין אם זה מבחינה כלכלית ונושא הגירושין נפתח שוב מחדש. במקרים הללו עולים נושאים כגון חישוב דמי המזונות, משמרות על הילדים ולעיתים אף על ירושות ובעלות על רכוש.

פנייה למשרד עו"ד לדיני גירושין

ליווי משפטי לתהליך גירושין מומלץ לקבל ממשרד עורכי דין אביטל חורף ושות' הנחשב למומחה בתחום דיני המשפחה בדגש על גישור בתחום הגירושין. הצוות המקצועי של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות' ילווה אתכם בכל תהליך גישור לגירושין ועד לחתימת הסכם גירושין וגם בכל מקרה משפטי הנוגע לזוגות גרושים.

עורך דין גירושין של משרד עו"ד אביטל חורף ושות'

ליצירת קשר עם צוות משרד עורכי דין אביטל חורף ושות', מלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר או לחילופין התקשרו ישירות למשרדי הפירמה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר! עורכי הדין של משרד עורכי דין אביטל חורף ושות' ישמחו לסייע לכם בכל היבט משפטי הנוגע לגירושין בצורה המקצועית ביותר!

שיחה חינמית בקליק

התקשרו 077-997-7757 או מלאו את הפרטים הבאים ואצור אתך קשר בזמן שמתאים לך, שעות הפעילות הן מהשעה 09:00 עד 23:00

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.

תפריט ניווט

MENU

צריכים הכוונה? אני כאן כדי לעזור.

מלאו את הפרטים הבאים ואצור קשר עוד היום.
(שיחת הייעוץ ללא עלות)

השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה. פרטיות: לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך.